Mutassa meg ismerőseinek:

Logisztikai vezető

Referenciaszám: A217522

A Logisztikai vezető álláshirdetés részletei:

Élelmiszeripari cég keresi munkatársát

munkakörbe

Az Ön feladata:
• műszaki biztonság megteremtése és fenntartása,
• gépkocsik szervizeltetése,
• higiéniai és egészségügyi biztonság megteremtése és fenntartása,
• elsődleges és szakhatósági kapcsolattartás,
• engedélyek hatályosságának felügyelete,
• álló- és forgóeszköz használata és fenntartása,
• minden egyéb, a raktár és a szállítmányozás működését érintő, technikai folyamat szabályozása és ellenőrzése,
• költségoptimalizálás,
• ad hoc problémamegoldás.

Az Ön profilja:
• raktározásban, raktárvezetésben szerzett 2-3 éves tapasztalat,
• fuvarszervezésben szerzett 2-3 éves tapasztalat,
• gépjármű szervizeltetésben szerzett tapasztalat,
• felsőfokú végzettség,
• vezetői attitűd,
• pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
• fiatalos lendület - nagyfokú önállóság,
• jó szervezőképesség, problémamegoldó képesség,
• magas stressz tűrés
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• változatos feladatkör
• hosszú, távú biztos munkahely
• fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Győr
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.

Egyéb adatok: Logisztikai vezető

Az álláshirdető cég: Élelmiszeripari cég
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika