Mutassa meg ismerőseinek:

Éttermi kisegítő

Referenciaszám: A217521

Az Éttermi kisegítő álláshirdetés részletei:

Dolgozz velünk egy Magyarországra most érkező étteremlánc első üzletében!
Nem kell szakértelem, csak a vendéglátás iránti elhivatottság szeretete! Csatlakozz Te is a nyitó csapathoz!

Milyen feladatok várnak Rád?

Általános éttermi munka (hússütés, krumplisütés, szendvicskészítés)
Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, a munkaterület tisztán tartása
Udvarias, pontos, gyors kiszolgálás

Mik az elvárásaink?

Legyél vendégszerető (vendégorientált) Legyél rugalmas
Legyél jól terhelhető
Legyen ápolt a megjelenésed

Mit kínálunk cserébe?

Hosszú távú bejelentett munkalehetőséget
Változatos munkát egy dinamikus csapatban,
Ingyenes munkaruhát
Karrierépítési lehetőséget!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod!

Egyéb adatok: Éttermi kisegítő

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom