Mutassa meg ismerőseinek:

telekommunikációs munkatárs

Referenciaszám: A203613

A telekommunikációs munkatárs álláshirdetés részletei:

Távközlési vállalkozás mosonmagyaróvári telephelyére keres

Telekommunikációs munkatárs

munkakör betöltésére, fiatal kollégát

Leendő munkatárs feladatai:

- Az üzemelő telekommunikációs hálózat monitorozása, statisztikák, riportok készítése
- Új telephelyek eszközigényének meghatározása
- Ügyfélszolgálat műszaki támogatása
- Raktárkészlet nyomonkövetése, beszállítókkal történő kapcsolattartás
- Helyszíni hibaelhárítás, állomásszerelésben való részvétel
- Magasságtűrés
- Nagyfokú önállóság
- Munkák nyomon követése, dokumentálása

Leendő munkatárssal szembeni elvárások:

- Erős műszaki érdeklődés
- Munkára való igényesség
- Pontos, precíz munkavégzés, együttműködő személyiség
- Számítástechikai ismeretek
- „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Telekommunikációs tapasztalat
Angol / vagy német nyelvismeret
Linux program ismeret

Amit kínálunk:

Felelősségteljes munkakör
Szakmai fejlődési lehetőség
Kulturált munkahelyi környezet
Bejelentett munkaviszony

A jelentkezőktől fényképpel ellátott Önéletrajzot kérünk, bérigény megjelöléssel .

Egyéb adatok: telekommunikációs munkatárs

Az álláshirdető cég: 4-Com Távközlési Szolgáltató Kft
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: telekommunikációs munkatárs