Mutassa meg ismerőseinek:

Beszerző - Logisztikus

Referenciaszám: A200269

A Beszerző - Logisztikus álláshirdetés részletei:

BESZERZŐ-LOGISZTIKUS

A nemzetközi és a hazai piacon már több mint 15 éve tevékenykedő ,100% magyar tulajdonú , márkás illatszerekkel , kozmetikumokkal foglalkozó budapesti kereskedelmi cég keres tapasztalt, önálló munkavégzésre képes munkatársat.

Feladatok:
• Előrejelzések, megrendelések készítése, szállítások nyomon követése
• Raktári készletfigyelés, készletgazdálkodás
• Anyagbeszerzéssel kapcsolatos elemzések, riportok elkészítése
• Készletszintek elemzése

Elvárásaink:
• Szakirányú, min. középfokú végzettség
• Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat beszerzés területén
• Beszerzési folyamatok ismerete
• Ügyfélközpontú gondolkodás, magabiztos fellépés
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Kiemelkedő probléma megoldási képesség
• Proaktívitás
• Megbízható számítógépes ismeretek , Office stb.
• Sap ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Stabil, biztos háttér
• Fiatal, lendületes jó csapat
• Dinamikusan fejlődő vállalkozás

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigényével együtt a megadott e-mail címre a pozíció megjelölésével! Jelentkezését 2014. november 17-ig várjuk a megadott e-mai címre.
Tekintettel a jelentkezések nagy számára, amennyiben 2014. december 10-ig nem adunk visszajelzést, akkor a választásunk másra esett.

Egyéb adatok: Beszerző - Logisztikus

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Beszerző - Logisztikus