Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlan értékesítő/ csoportvezető

Referenciaszám: A193089

Az Ingatlan értékesítő/ csoportvezető álláshirdetés részletei:

Ingatlan értékesítő/csoportvezető
A FINEX ingatlan, merőben újszerű megközelítéssel nyit az ingatlanpiac felé! Ennek a modern koncepciónak a megvalósításához keresünk megfelelő kvalitású kollégákat, kiemelt juttatási rendszerrel!
Feladatok:
- ingatlanértékesítés teljes folyamatának végigkövetése
- új kollégák toborzása, kiválasztása, integrálása
- saját csoport teljesítményének növelése
- riportok készítése
Amit kínálunk:
- kiemelt bérezés (fix+ jutalék, teljesítmény függvényében)
- egyedi költségtámogatási rendszer
- magas színvonalú ingyenes oktatási program
- kellemes irodai légkör
- ingatlanpiacon egyedülálló technológia
- kiemelt karrier program + juttatásokkal
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
Kompetenciák:
- kitűnő kommunikációs készség
- hitelesség, becsületesség
- értékesítésben szerzett tapasztalat előny
- vezetői attitűd
- ingatlanszakmai múlt előny, de nem feltétel
- minimum középfokú végzetség
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Simon Szilvia
HR vezető

Egyéb adatok: Ingatlan értékesítő/ csoportvezető

Az álláshirdető cég: Finex Ingatlan Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Ingatlan értékesítő/ csoportvezető