Mutassa meg ismerőseinek:

Regisztrált mérlegképes könyvelő

Referenciaszám: A191869

A Regisztrált mérlegképes könyvelő álláshirdetés részletei:

Stabil háttérrel rendelkező debreceni székhelyű kereskedelmi cég keres munkatársat könyvelői munkakörbe.

Elvárások:

Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
Önálló munkavégzésre való készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:
Kapcsolt vállalkozások könyvelésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkaidő: teljes

Munkába állás kezdete: azonnal

Feladatok:

Gazdasági események rögzítése
Munkaügyi és bérügyi feladatok ellátása
Folyószámla és egyéb egyeztetések
Napi adminisztratív munkafolyamatok elvégzése
Beszámolók, adóbevallások készítése
Adóhivatallal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
Ügyviteli, adminisztrációs, szervezési feladatok ellátása

fényképes, magyar nyelvű önéletrajz
bruttó fizetési igény megjelölésével

Egyéb adatok: Regisztrált mérlegképes könyvelő

Az álláshirdető cég: Munkáltató
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling

Jelentkezés az állásra: Regisztrált mérlegképes könyvelő