Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyvezetői asszisztens

Referenciaszám: A191284

Az Ügyvezetői asszisztens álláshirdetés részletei:

Több céget irányító ügyvezető mellé keresünk a munkáját segítő asszisztenst Újpesti munkahelyre. (Férfi és nő is lehetséges)

Feladatok:
Asszisztensi feladatok ellátása
Telefon, e-mailek kezelése angol nyelven is
Határidők figyelése, Projektek nyomon követése,
Értékesítési munka szervezése, támogatása
Egyszerű idegennyelvi fordítási feladatok
Nemzetközi szintű kapcsolattartás beszállítókkal

Elvárások:
Jó feladatmegoldó, és kommunikációs képesség
Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban /középfok/
Számítógép ismeretek: Word, Excel és Power Point
Precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
Kulturált környezet, emberi hangnem
200 e Ft-os netto fizetés

Előny:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Saját auto

Egyéb adatok: Ügyvezetői asszisztens

Az álláshirdető cég: MOVA Kereskedelmi KFT
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Cégvezetés

Jelentkezés az állásra: Ügyvezetői asszisztens