Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi - munkaügyi vezető

Referenciaszám: A1724

A Pénzügyi - munkaügyi vezető álláshirdetés részletei:

Osztrák-magyar vezetőséggel rendelkező, sokoldalú (könyveléssel , külföldi foglalkoztatással, marketinggel, lízinggel foglalkozó) cégcsoport keres munkatársat

Feladat:

- A cégcsoport pénzügyi és számviteli rendjének megerősítése, fenntartása
- Az operatív pénzügyi, számviteli  és munkaügyi munka, a munkatársak: pénzügyi asszisztensek, könyvelők irányítása
- A cégcsoport pénzügyi terveinek elkészítése
- A hatályos adó és gazdasági jogszabályok szerinti működés biztosítása
- Rendszeres jelentések készítése
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálókkal és egyéb külső intézményekkel
- Pénzügyi tervezés és a likviditás biztosítása.

- Elkészíti, elkészítteti a szervezet számvitellel kapcsolatos szabályzatait
- Gondoskodik a számviteli- és pénzügyi fegyelem, a bizonylati rend betartásáról, nyilvántartások vezetéséről
- Megállapítja besztottjai működési és adminisztrációs eljárásait
- Rendszeresen elkészíti, elkészítteti a pénzügyi kimutatásokat, mérlegbeszámolókat
- Felügyeli a könyvelési feladatok végrehajtását, a határidők betartását, felülvizsgálja a számviteli dokumentumokat
- Ellenőrzi a szervezet adófizetéseit
- Biztosítja a vezetés számára a megfelelő információkat.
- rendszeresen elkészíti a vezetőség számára a szükséges üzleti jelentéseket
- Gondoskodik az ésszerű, s gazdaságos működés feltételeiről.
- egyéb a feladatkörhöz tartozó feladatok

A munkakör betöltésének feltételei:

• Mérlegképes(regisztrált) könyvelői végzettség
• Legalább 2-3 éves könyvelői, illetve 1-2 éves bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
• TB – és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Precíz, terhelhető, együttműködő személyiség, nagyfokú önállóság
• Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség
• Előny: BA-BÉR, RLB-60, SUP programok ismerete, német nyelvtudás

Amit ajánlunk:
• Stabil háttér
• Versenyképes juttatási csomag
• Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb adatok: Pénzügyi - munkaügyi vezető

Az álláshirdető cég: 4you Group cégcsoport
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Pénzügyi - munkaügyi vezető