Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvelő

Referenciaszám: A1415

A Könyvelő álláshirdetés részletei:

 Megbízónk, egy ismert, magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú építőipari vállalat .

Feladatok:
• Napi könyvelési feladatok (szállítók, vevők, bank, pénztár, vegyes feladások)
• Főkönyvi egyeztetések
• Részvétel a számviteli zárásokban (havi, éves)

Elvárások:
Képesítés:
o Mérlegképes könyvelői képesítés
Tapasztalat:
o Legalább 3 év hasonló munkakörben, legalább középvállalkozásnál, vagy könyvelő irodánál szerzett szakirányú tapasztalat
Személyiség:
o Lojális, megbízható személyiség
o Pontosság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés
o Káros szenvedélyektől mentes
Egyéb:
o Alapos számítógép ismeret (Excel, Word)

Előnyt jelent:
• Szakirányú középiskolai képesítés
• Építőipari gyakorlat
• Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
• SAP ismeret

Fényképes önéletrajzát, a bruttó fizetési igény megjelölésével barnabas@workline.hu címre várjuk.

Egyéb adatok: Könyvelő

Az álláshirdető cég: Workline Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling