Mutassa meg ismerőseinek:

Vevőszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A13316

A Vevőszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapatában dolgozni? Hosszú távú, stabil munkahelyet keresel?

Amennyiben jó problémamegoldó képességgel bírsz, szorgalmas és egyben proaktív vagy, illetve mindig a legjobb megoldásra törekszel, akkor nálunk a helyed!

Csatlakozz cégünk vevőszolgálati csapatához, 5 fő új munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • információ- és segítségnyújtás
  • ajánlatok prezentálása
  • a cég szolgáltatásainak értékesítése
  • adatminisztráció
  • a cég ügyfeleinek udvarias, segítőkész telefonos kiszolgálása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktivitás
  • precizítás, megbízhatóság
  • magabiztos, motivált, értékesítés-orientált személyiség
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ügyfélszolgálati /értékesítési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési- és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Egyéb adatok: Vevőszolgálati munkatárs

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Vevőszolgálati munkatárs