Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési vezető

Referenciaszám: A1080

Az Értékesítési vezető álláshirdetés részletei:

Az AXA Személyes Pénzügyek Tanácsadó Kft. a teljes magyarországi AXA csoport (bank, biztosító, nyugdíjpénztárak és egészségpénztár) tanácsadói hálózata.

Tevékenységünk középpontjában az emberek személyes pénzügyei állnak.

Jól tudjuk, hogy az AXA csoport sikere a tanácsadói hálózat élén álló vezetőktől függ.

Most leendő vezetőinket keressük, akik szeretnének kitörni a mindennapi taposómalomból, több van bennük, mint amit mostani munkakörük, pozíciójuk lehetővé tesz.

A vezető jelölt feladatai:
- megismeri és elsajátítja az AXA SZEP tanácsadási, képzési, vezetési technológiáját;
- felépíti saját csapatát tanácsadókból és/vagy vezetőkből.

Az ideális vezető jelölt:
- kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség;
- hisz abban, hogy sikeréért elsősorban saját maga tehet és ehhez már csak az igazi háttér hiányzik;
- diploma vagy OKJ-s szakirányú képzettséggel rendelkezik.

Előny:
- ha tapasztalattal rendelkezik banki/biztosítási hálózat építésében, vezetésében, irányításában.
Karriert, személyes fejlődési lehetőséget és igen dinamikus anyagi gyarapodást kínálunk.

Várjuk jelentkezését az alábbi városokból
- Miskolc, Debrecen, Nyíregyháza, Békéscsaba, Szeged
- fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal a gyula.horvath@axa.hu e-mail címre.

Egyéb adatok: Értékesítési vezető

Az álláshirdető cég: AXA SZEP Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök